Download hier het lesrooster

Download hier het Kids lesrooster

Monday

  • 15:00 – 15:30
    Abs&Core15min
    Fitness
  • 19:30 – 20:15
    LXRStrengthHIIT
    Zaal 1
    Joanne ter Haar
  • 9:10 – 10:05
    Spinning
    Zaal 2 – Spinningzaal
    Wilma Versluis
  • 9:45 – 10:15
    Abs&Core30min
    Fitness
  • 21:30 – 21:45
    Meditatie
    Zaal 4 – Yogazaal
    Elise Polle
  • 20:15 – 20:30
    Abs&Core15min
    Fitness
  • 10:30 – 11:30
    BODYBALANCE
    Zaal 1
    Robert Simmelink
  • 7:15 – 7:45
    Circuittraining
    Fitness
  • 20:15 – 21:30
    YinYoga
    Zaal 4 – Yogazaal
    Elise Polle
  • 9:00 – 9:30
    Circuittraining
    Fitness
  • 18:30 – 19:00
    Abs&Core30min
    Fitness
  • 18:30 – 19:25
    Bodymix
    Zaal 1
    Robert Simmelink
  • 19:05 – 19:55
    BODYPUMP
    Zaal 3
    Marius Suijkerbuijk
  • 14:00 – 14:55
    Bodymix
    Zaal 3
    Santi Bogers
  • 9:30 – 10:25
    Pilates
    Zaal 1
    Berthie Nadorp
  • 9:15 – 10:10
    Bodymix
    Zaal 3
    Robert Simmelink
  • 20:30 – 21:25
    BoxingBootcamp
    Zaal 3
    Billy de Jongh
  • 19:05 – 19:35
    Circuittraining
    Fitness
  • 19:40 – 20:10
    Challengeoftheweek
    Fitness
  • 20:20 – 21:15
    HipHopWorkout
    Zaal 1
    Joanne ter Haar
  • 10:30 – 10:45
    Abs&Core15min
    Fitness
  • 19:15 – 20:10
    Spinning
    Zaal 2 – Spinningzaal
    Walter van Steen

Tuesday

  • 16:00 – 16:30
    KidsCircuit
    Fitness
  • 15:00 – 15:30
    Circuittraining
    Fitness
  • 9:30 – 10:00
    Abs&Core30min
    Fitness
  • 20:00 – 20:55
    Spinning
    Zaal 2 – Spinningzaal
    Ellen Traas
  • 10:30 – 11:00
    Circuittraining
    Fitness
  • 18:45 – 19:15
    Abs&Core30min
    Fitness
  • 20:15 – 20:30
    Abs&Core15min
    Fitness
  • 19:30 – 20:00
    FunBoxing
    Fitness
  • 20:45 – 21:15
    Challengeoftheweek
    Fitness
  • 19:00 – 20:00
    HotEasyYoga
    Zaal 1
    Karimu Corbeek
  • 18:30 – 19:25
    Pilates
    Zaal 3
    Berthie Nadorp
  • 19:30 – 20:15
    XCORE
    Zaal 3
    Santi Bogers
  • 20:35 – 21:30
    BODYPUMP
    Zaal 3
    Evelien Brugmans
  • 16:30 – 18:00
    KidsFitness
    Fitness
  • 9:30 – 10:45
    EasyFlowYoga
    Zaal 4 – Yogazaal
    Mariken Zbinden
  • 9:15 – 10:00
    XCORE
    Zaal 3
    Santi Bogers
  • 9:15 – 10:10
    Zumba
    Zaal 1
    Inge de Wijs
  • 07:00 – 07:55
    BODYPUMP
    Zaal 3
    Santi Bogers
  • 19:00 – 20:00
    Spinning
    Zaal 2 – Spinningzaal
    Ellen Traas
  • 11:05 – 11:20
    Abs&Core15min
    Fitness
  • 18:45 – 20:00
    YinYoga
    Zaal 4 – Yogazaal
    Mariken Zbinden
  • 20:15 – 21:15
    HotPowerYoga
    Zaal 1
    Mariken Zbinden
  • 19:25 – 20:20
    EasyBootcamp
    Zaal 1
    Tessa Kompier

Wednesday

  • 7:15 – 7:45
    Circuittraining
    Fitness
  • 9:15 – 9:45
    Abs&Core30min
    Fitness
  • 10:30 – 11:30
    HotPowerYoga
    Zaal 1
    Gwen Baijens
  • 19:00 – 19:55
    Zumba
    Zaal 1
    Inge de Wijs
  • 09:15 – 10:15
    WarmPilates
    Zaal 1
    Robert Simmelink
  • 20:05 – 21:00
    BoxingBootcamp
    Zaal 3
    Wouter Prent
  • 20:30 – 21:15
    LXRStrengthHIIT
    Zaal 1
    Joanne ter Haar
  • 19:15 – 20:15
    Spinning
    Zaal 2 – Spinningzaal
    Joanne ter Haar
  • 10:30 – 10:45
    Abs&Core15min
    Fitness
  • 15:00 – 15:30
    Circuittraining
    Fitness
  • 20:40 – 21:10
    StrengthTraining
    Fitness
  • 19:45 – 20:15
    CardioWorkout
    Fitness
  • 18:20 – 18:50
    Circuittraining
    Fitness
  • 20:30 – 21:45
    PowerYoga
    Zaal 4 – Yogazaal
    Karimu Corbeek
  • 9:50 – 10:20
    CardioWorkout
    Fitness
  • 18:00 – 18:30
    Abs&Core15min
    Fitness
  • 19:00 – 20:15
    BodyAwarenessYoga
    Zaal 4 – Yogazaal
    Debby van de Palm
  • 9:15 – 10:30
    EasyFlowYoga
    Zaal 4 – Yogazaal
    Bart Benschop
  • 9:15 – 10:10
    Bodymix
    Zaal 3
    Santi Bogers
  • 19:00 – 19:55
    BODYPUMP
    Zaal 3
    Marius Suijkerbuijk
  • 19:00 – 19:30
    Abs&Core30min
    Fitness
  • 10:15 – 11:00
    Peuterdans
    Zaal 3
    Yvonne van de Wetering
  • 9:10 – 10:05
    Spinning
    Zaal 2 – Spinningzaal
    Ankie Franken
  • 17:00 – 17:55
    BoxingBootcampKids
    Zaal 1
    Billy de Jongh

Thursday

  • 10:20 – 11:15
    Bodymix
    Zaal 3
    Santi Bogers
  • 9:15 – 10:30
    EasyFlowYoga
    Zaal 4 – Yogazaal
    Bart Benschop
  • 10:30 – 10:45
    Abs&Core15min
    Fitness
  • 19:30 – 20:00
    FunBoxing
    Fitness
  • 19:30 – 20:30
    Spinning
    Zaal 2 – Spinningzaal
    Wilma Versluis
  • 20:30 – 20:45
    Abs&Core15min
    Fitness
  • 9:40 – 10:10
    Circuittraining
    Fitness
  • 18:45 – 19:15
    Circuittraining
    Fitness
  • 15:00 – 15:30
    Abs&Core30min
    Fitness
  • 19:30 – 20:30
    BODYPUMP
    Zaal 3
    Steef Korfker
  • 19:00 – 20:00
    BODYBALANCE
    Zaal 1
    Marlies Nelemans
  • 9:15 – 10:10
    BODYPUMP
    Zaal 3
    Santi Bogers
  • 15:00 – 16:00
    KidsFitness
    Fitness
  • 9:15 – 10:10
    Box&Burn
    Zaal 1
    Inge de Wijs
  • 9:15 – 9:45
    Abs&Core30min
    Fitness
  • 18:30 – 19:30
    XCORE
    Zaal 3
    Jochem ten Bohmer
  • 14:00 – 14:55
    BodymixSenior
    Zaal 3
    Santi Bogers

Friday

  • 9:15 – 10:10
    Zumba
    Zaal 3
    Inge de Wijs
  • 8:30 – 9:25
    Spinning
    Zaal 2 – Spinningzaal
    Wilma Versluis
  • 10:30 – 10:45
    Abs&Core15min
    Fitness
  • 19:00 – 20:00
    BoxingBootcamp
    Zaal 3
    Thijs van der List
  • 14:45 – 15:15
    Circuittraining
    Fitness
  • 16:00 – 16:30
    KidsCircuit
    Fitness
  • 9:30 – 10:25
    Pilates
    Zaal 1
    Berthie Nadorp
  • 9:00 – 9:30
    Circuittraining
    Fitness
  • 16:30 – 18:00
    KidsFitness
    Fitness
  • 9:30 – 10:25
    Spinning
    Zaal 2 – Spinningzaal
    Wilma Versluis
  • 19:00 – 19:55
    Spinning
    Zaal 2 – Spinningzaal
    Angela Jonkers
  • 9:35 – 10:05
    Abs&Core30min
    Fitness
  • 9:30 – 10:45
    PowerYoga
    Zaal 4 – Yogazaal
    Gwen Baijens
  • 10:50 – 11:20
    CardioWorkout
    Fitness
  • 16:00 – 16:55
    BoxingBootcampKids
    Zaal 3
    Thijs van der List
  • 19:00 – 19:30
    CardioWorkout
    Fitness
  • 18:00 – 18:30
    Abs&Core30min
    Fitness

Saturday

  • 09:15 – 10:15
    Zumba
    Zaal 1
    Inge de Wijs
  • 9:00 – 9:55
    Spinning
    Zaal 2 – Spinningzaal
    Wilma Versluis
  • 13:15 – 14:15
    Special:StormbaanAdults
    Buiten
    Inval instructeur
  • 9:15 – 10:25
    BuitenBootcamp
    Buiten
    Ramon Froklage
  • 9:30 – 10:00
    Abs&Core30min
    Fitness
  • 13:00 – 14:00
    KidsFitness
    Fitness
  • 10:40 – 11:55
    RestorativeYoga
    Zaal 4 – Yogazaal
    Natasja Hoogenboom
  • 09:15 – 10:15
    XCORE
    Zaal 3
    Santi Bogers
  • 10:15 – 11:10
    BODYPUMP
    Zaal 3
    Santi Bogers
  • 10:05 – 10:35
    Circuittraining
    Fitness
  • 11:30 – 11:45
    Abs&Core15min
    Fitness
  • 14:00 – 14:30
    Abs&Core30min
    Fitness
  • 12:00 – 13:00
    Special:StormbaanKids
    Buiten
    Inval instructeur
  • 14:35 – 14:55
    CardioWorkout
    Fitness
  • 9:15 – 10:30
    EasyFlowYoga
    Zaal 4 – Yogazaal
    Natasja Hoogenboom
  • 10:45 – 11:15
    StrengthTraining
    Fitness
  • 12:00 – 13:00
    Special:BBQBootcamp
    Buiten
    Ramon Froklage

Sunday

  • 10:05 – 10:35
    FunBoxing
    Fitness
  • 10:00 – 11:15
    YinYoga
    Zaal 4 – Yogazaal
    Mariken Zbinden
  • 9:45 – 10:00
    Abs&Core15min
    Fitness
  • 9:00 – 9:55
    Spinning
    Zaal 2 – Spinningzaal
    Yasmaine Karel
  • 10:45 – 11:15
    Circuittraining
    Fitness
  • 11:20 – 11:50
    Abs&Core30min
    Fitness
  • 10:30 – 11:25
    Pilates
    Zaal 1
    Jeanette Grefkens
  • 9:30 – 10:15
    LXRStrengthHIIT
    Zaal 1
    Joanne ter Haar
  • 14:35 – 14:55
    StrengthTraining
    Fitness
  • 14:00 – 14:30
    Abs&Core30min
    Fitness
  • 9:45 – 10:40
    BODYPUMP
    Zaal 3
    Steef Korfker