Onze homepage is tijdelijk offline en je bent automatisch doorverwezen naar het lesrooster.
Excuses voor het ongemak. De app functioneert gelukkig wel!

Monday

  • 9:10 – 10:05
    Spinning
    Zaal 2 – Spinningzaal
    Wilma Versluis
  • 18:30 – 19:00
    Core
    Zaal 3
    Billy de Jongh
  • 7:15 – 7:45
    Circuittraining
    Fitness
  • 21:30 – 21:45
    Meditatie
    Zaal 4 – Yogazaal
    Elise Polle
  • 20:15 – 21:30
    Yin Yoga
    Zaal 4 – Yogazaal
    Elise Polle
  • 18:45 – 20:00
    Power Yoga
    Zaal 4 – Yogazaal
    Amel Msellemi
  • 20:20 – 21:05
    XCORE
    Zaal 3
    Joanne ter Haar
  • 9:00 – 9:30
    Circuittraining
    Fitness
  • 9:40 – 10:10
    Abs&Core Training
    Fitness
  • 19:15 – 19:45
    Strength Training
    Fitness
  • 20:00 – 20:30
    Abs&Core Training
    Fitness
  • 20:35 – 21:05
    Circuittraining
    Fitness
  • 18:35 – 19:05
    Challenge of the week
    Fitness
  • 18:00 – 18:30
    Abs&Core Training
    Fitness
  • 10:15 – 10:45
    Strength Training
    Fitness
  • 15:00 – 15:30
    Abs&Core Training
    Fitness
  • 19:15 – 20:10
    Spinning
    Zaal 2 – Spinningzaal
    Walter van Steen
  • 19:30 – 20:15
    LXR Strength HIIT
    Zaal 1
    Joanne ter Haar
  • 14:00 – 14:55
    Bodymix
    Zaal 3
    Billy de Jongh
  • 10:30 – 11:25
    BODYBALANCE
    Zaal 1
    Robert Simmelink
  • 9:30 – 10:25
    Pilates
    Zaal 1
    Berthie Nadorp
  • 20:30 – 21:25
    Boxing Bootcamp
    Zaal 1
    Billy de Jongh
  • 19:05 – 20:00
    BODYPUMP
    Zaal 3
    Marius Suijkerbuijk
  • 9:15 – 10:10
    Bodymix
    Zaal 3
    Robert Simmelink
  • 18:30 – 19:25
    Bodymix
    Zaal 1
    Robert Simmelink

Tuesday

  • 19:25 – 20:20
    Easy Bootcamp
    Zaal 1
    Tessa Kompier
  • 20:15 – 21:30
    Easy Flow Yoga
    Zaal 4 – Yogazaal
    Nicole van Laarhoven
  • 9:15 – 10:00
    XCORE
    Zaal 1
    Santi Bogers
  • 10:45 – 11:15
    Challenge of the week
    Fitness
  • 20:00 – 20:55
    Spinning
    Zaal 2 – Spinningzaal
    Ellen Traas
  • 15:00 – 15:30
    Circuittraining
    Fitness
  • 20:45 – 21:15
    Challenge of the week
    Fitness
  • 9:30 – 10:45
    Easy Flow Yoga
    Zaal 4 – Yogazaal
    Mariken Zbinden
  • 20:10 – 20:40
    Abs&Core Training
    Fitness
  • 9:15 – 10:10
    Zumba
    Zaal 3
    Inge de Wijs
  • 18:45 – 20:00
    Yin Yoga
    Zaal 4 – Yogazaal
    Mariken Zbinden
  • 16:00 – 16:30
    Kids Circuit
    Fitness
  • 18:30 – 19:25
    Pilates
    Zaal 1
    Berthie Nadorp
  • 19:00 – 19:55
    Spinning
    Zaal 2 – Spinningzaal
    Ellen Traas
  • 18:45 – 19:15
    Abs&Core Training
    Fitness
  • 16:30 – 18:00
    Kids Fitness
    Fitness
  • 18:45 – 19:15
    GRIT STRENGTH
    Zaal 3
    Ankie Franken
  • 19:30 – 20:15
    XCORE
    Zaal 3
    Santi Bogers
  • 19:30 – 20:00
    Fun Boxing
    Fitness
  • 9:30 – 10:00
    Abs&Core Training
    Fitness
  • 20:35 – 21:30
    BODYPUMP
    Zaal 3
    Steef Korfker
  • 10:05 – 10:35
    Cardio Workout
    Fitness

Wednesday

  • 10:45 – 11:15
    Strength Training
    Fitness
  • 15:30 – 16:00
    Challenge of the week
    Fitness
  • 9:30 – 10:25
    Pilates
    Zaal 1
    Robert Simmelink
  • 20:40 – 21:25
    LXR Strength HIIT
    Zaal 1
    Joanne ter Haar
  • 20:30 – 21:45
    Easy Flow Yoga
    Zaal 4 – Yogazaal
    Amel Msellemi
  • 9:15 – 10:30
    Easy Flow Yoga
    Zaal 4 – Yogazaal
    Bart Benschop
  • 9:10 – 10:05
    Spinning
    Zaal 2 – Spinningzaal
    Ankie Franken
  • 7:15 – 7:45
    Circuittraining
    Fitness
  • 19:35 – 20:30
    Boxing Bootcamp
    Zaal 1
    Wouter Prent
  • 20:05 – 21:00
    Zumba
    Zaal 3
    Inge de Wijs
  • 9:30 – 10:00
    Abs&Core Training
    Fitness
  • 19:30 – 20:25
    Spinning
    Zaal 2 – Spinningzaal
    Joanne ter Haar
  • 19:00 – 20:15
    Body Awareness Yoga
    Zaal 4 – Yogazaal
    Debby van de Palm
  • 17:00 – 17:55
    Boxing Bootcamp Kids
    Zaal 1
    Billy de Jongh
  • 19:00 – 19:30
    Core
    Zaal 1
    Wouter Prent
  • 19:00 – 19:55
    BODYPUMP
    Zaal 3
    Elise van der Velden
  • 18:00 – 18:30
    Abs&Core Training
    Fitness
  • 19:45 – 20:15
    Abs&Core Training
    Fitness
  • 19:05 – 19:35
    Strength Training
    Fitness
  • 20:20 – 20:50
    Cardio Workout
    Fitness
  • 10:15 – 11:00
    Peuterdans
    Zaal 3
    Yvonne van de Wetering
  • 10:05 – 10:35
    Cardio Workout
    Fitness
  • 9:15 – 10:10
    Bodymix
    Zaal 3
    Santi Bogers

Thursday

  • 15:00 – 15:30
    Abs&Core Training
    Fitness
  • 10:45 – 11:15
    Challenge of the week
    Fitness
  • 15:00 – 16:00
    Kids Fitness
    Fitness
  • 10:20 – 11:15
    Bodymix
    Zaal 3
    Santi Bogers
  • 20:30 – 21:15
    XCORE
    Zaal 3
    Inval instructeur
  • 9:15 – 10:30
    Easy Flow Yoga
    Zaal 4 – Yogazaal
    Bart Benschop
  • 10:30 – 10:45
    Abs&Core Training
    Fitness
  • 10:15 – 11:10
    BODYBALANCE
    Zaal 1
    Floor Naalden
  • 18:25 – 19:20
    BODYPUMP
    Zaal 3
    Marius Suijkerbuijk
  • 19:30 – 20:30
    Spinning
    Zaal 2 – Spinningzaal
    Wilma Versluis
  • 9:15 – 10:10
    BODYPUMP
    Zaal 3
    Santi Bogers
  • 9:15 – 10:10
    Box & Burn
    Zaal 1
    Inge de Wijs
  • 14:00 – 14:55
    Bodymix Senior
    Zaal 3
    Billy de Jongh
  • 9:30 – 10:00
    Abs&Core Training
    Fitness
  • 19:30 – 20:25
    Step
    Zaal 3
    Inval instructeur
  • 10:05 – 10:35
    Circuittraining
    Fitness
  • 18:45 – 19:15
    Fun Boxing
    Fitness
  • 20:05 – 20:35
    Cardio Workout
    Fitness
  • 19:30 – 20:00
    Abs&Core Training
    Fitness
  • 10:45 – 12:00
    Hatha Yoga
    Zaal 4 – Yogazaal
    Chantal Mertens

Friday

  • 10:10 – 10:40
    Cardio Workout
    Fitness
  • 9:35 – 10:05
    Abs&Core Training
    Fitness
  • 15:30 – 16:00
    Circuittraining
    Fitness
  • 19:00 – 19:30
    Cardio Workout
    Fitness
  • 10:45 – 11:15
    Abs&Core Training
    Fitness
  • 11:20 – 11:50
    Strength Training
    Fitness
  • 16:00 – 16:55
    Kids Power – 4 tot 7 jaar
    Zaal 3
    Tessa Kompier
  • 16:30 – 18:00
    Kids Fitness
    Fitness
  • 9:30 – 10:25
    Spinning
    Zaal 2 – Spinningzaal
    Wilma Versluis
  • 10:15 – 11:00
    Peuterdans
    Zaal 3
    Gwen Baijens
  • 16:00 – 16:30
    Kids Circuit
    Fitness
  • 9:30 – 10:45
    Power Yoga
    Zaal 4 – Yogazaal
    Floor Naalden
  • 8:30 – 9:25
    Spinning
    Zaal 2 – Spinningzaal
    Wilma Versluis
  • 9:15 – 10:10
    Zumba
    Zaal 3
    Inge de Wijs
  • 9:30 – 10:25
    Pilates
    Zaal 1
    Angelique van der Vloet
  • 19:00 – 20:00
    Boxing Bootcamp
    Zaal 1
    Billy de Jongh
  • 19:00 – 19:55
    Spinning
    Zaal 2 – Spinningzaal
    Angela Jonkers
  • 9:00 – 9:30
    Circuittraining
    Fitness
  • 18:00 – 18:30
    Abs&Core Training
    Fitness

Saturday

  • 9:15 – 10:10
    Zumba
    Zaal 3
    Inge de Wijs
  • 10:15 – 11:10
    BODYPUMP
    Zaal 3
    Santi Bogers
  • 9:15 – 10:00
    XCORE
    Zaal 1
    Santi Bogers
  • 14:35 – 15:05
    Cardio Workout
    Fitness
  • 11:20 – 11:50
    Challenge of the week
    Fitness
  • 10:40 – 11:35
    Familieles
    Zaal 1
    Bas Vermeulen
  • 14:00 – 14:30
    Abs&Core Training
    Fitness
  • 9:15 – 10:30
    Easy Flow Yoga
    Zaal 4 – Yogazaal
    Natasja Hoogenboom
  • 13:00 – 14:00
    Kids Fitness
    Fitness
  • 12:45 – 13:00
    Abs&Core Training
    Fitness
  • 9:15 – 10:25
    Buiten Bootcamp
    Buiten
    Ramon Froklage
  • 10:45 – 11:15
    Strength Training
    Fitness
  • 9:00 – 9:55
    Spinning
    Zaal 2 – Spinningzaal
    Wilma Versluis
  • 10:40 – 11:55
    Restorative Yoga
    Zaal 4 – Yogazaal
    Natasja Hoogenboom
  • 10:05 – 10:35
    Circuittraining
    Fitness
  • 9:30 – 10:00
    Abs&Core Training
    Fitness

Sunday

  • 10:00 – 10:55
    Pilates
    Zaal 1
    Angelique van der Vloet
  • 9:30 – 10:00
    Abs&Core Training
    Fitness
  • 9:00 – 9:45
    LXR Strength HIIT
    Zaal 1
    Tessa Kompier
  • 10:00 – 10:55
    Spinning
    Zaal 2 – Spinningzaal
    Yasmaine Karel
  • 14:35 – 15:05
    Strength Training
    Fitness
  • 14:00 – 14:30
    Abs&Core Training
    Fitness
  • 9:00 – 9:55
    Spinning
    Zaal 2 – Spinningzaal
    Yasmaine Karel
  • 10:00 – 10:55
    BODYPUMP
    Zaal 3
    Steef Korfker
  • 10:45 – 11:15
    Challenge of the week
    Fitness
  • 10:00 – 11:15
    Yin Yoga
    Zaal 4 – Yogazaal
    Mariken Zbinden
  • 10:05 – 10:35
    Fun Boxing
    Fitness
  • 11:20 – 11:50
    Abs&Core Training
    Fitness