Hieronder zie je het lesrooster van alle lessen bij Enjoy Sports Breda voor deze week, klik op een les voor meer info en kom een keer gratis meedoen!

MAANDAG DINSDAG WOENSDAG DONDERDAG VRIJDAG ZATERDAG ZONDAG
09.00 - 10.00
Spinning
Zaal 2
09.10 - 10.05
Wilma Versluis


Bodymix
Zaal 3
09.15 - 10.10
Robert Simmelink


Abs Attack
Fitness
09.30 - 09.45


Pilates
Zaal 1
09.30 - 10.25
Berthie Nadorp


Abs Attack
Fitness
10.30 - 10.45


Circuittraining
Fitness
10.45 - 11.15
XCORE
Zaal 1
09.15 - 10.00
Santi Bogers


Zumba
Zaal 3
09.15 - 10.10
Inge de Wijs


Yin Yoga
Zaal 4
09.15 - 10.30
Sascha Vos de Wael


Abs Attack
Fitness
09.30 - 09.45


Circuittraining
Fitness
10.00 - 10.30


Abs Attack
Fitness
10.30 - 10.45
Spinning
Zaal 2
09.10 - 10.05
Ankie Franken


Bodymix
Zaal 3
09.15 - 10.10
Santi Bogers


Abs Attack
Fitness
09.30 - 09.45


Pilates
Zaal 1
09.30 - 10.25
Robert Simmelink


Circuittraining
Fitness
10.00 - 10.30


Abs Attack
Fitness
10.30 - 10.45
Easy Flow Yoga
Zaal 4
09.15 - 10.30
Bart Benschop


Abs Attack
Fitness
09.30 - 09.45


Circuittraining
Fitness
10.00 - 10.30


Bodymix
Zaal 3
10.20 - 11.15
Santi Bogers


Abs Attack
Fitness
10.30 - 10.45


Hatha Yoga
Zaal 4
10.35 - 11.50
Chantal Mertens
Circuittraining
Fitness
09.00 - 09.30


Spinning
Zaal 2
09.10 - 10.05
Wilma Versluis


Zumba
Zaal 3
09.15 - 10.10
Inge de Wijs


Abs Attack
Fitness
09.30 - 09.45


Pilates
Zaal 1
09.30 - 10.25
Berthie Nadorp


Circuittraining
Fitness
10.00 - 10.30


XCORE
| Zaal 3
10.15 - 11.00
Santi Bogers


Abs Attack
Fitness
10.30 - 10.45


Ontspanning Special
1ste vrijdag v.d. maand | Zaal 1
10.30 - 11.00
Berthie Nadorp
Spinning
Zaal 2
09.00 - 09.55
Wilma Versluis


XCORE
Zaal 1
09.15 - 10.00
Santi Bogers


Zumba
| Zaal 3
09.15 - 10.10
Inge de Wijs


Easy Flow Yoga
Zaal 4
09.15 - 10.30
Sascha Vos de Wael


Abs Attack
Fitness
09.30 - 09.45


Bootcamp Buiten
Buiten
09.30 - 10.25
Tijm Floris


Circuittraining
Fitness
09.45 - 10.05


Abs Attack
Fitness
10.30 - 10.45


Hatha Yoga
Zaal 4
10.35 - 11.50
Chantal Mertens


Circuittraining
Fitness
10.45 - 11.05
Spinning
|Zaal 2
09.00 - 09.55
Yasmaine Karel


Abs Attack
Fitness
09.30 - 09.45


Kettlebell Training
Fitness
09.45 - 10.15


Abs Attack
Fitness
10.30 - 10.45


Kettlebell Training
Fitness
10.45 - 11.15
10.00 - 11.00
11.00 - 12.00
Kettlebell Training
Fitness
11.15 - 11.45
12.00 - 13.00
13.00 - 14.00
14.00 - 15.00
Bodymix
14.00 - 14.55
Billy de Jongh
15.00 - 16.00
Abs Attack
Fitness
15.30 - 15.45
Abs Attack
Fitness
15.30 - 15.45
Abs Attack
Fitness
15.30 - 15.45
Abs Attack
Fitness
15.30 - 15.45
Abs Attack
Fitness
15.30 - 15.45
16.00 - 17.00
Kids Fitness
Fitness
16.30 - 18.00
17.00 - 18.00
Boxing Bootcamp Kids
Zaal 3
17.00 - 17.55
Billy de Jongh
Kids Fitness
Fitness
17.00 - 18.00
18.00 - 19.00
Abs Attack
Fitness
18.00 - 18.15


Yin Yoga
Zaal 4
18.00 - 19.15
Sascha Vos de Wael


Core
Zaal 3
18.30 - 19.00
Billy de Jongh


Bodymix
Zaal 1
18.30 - 19.25
Robert Simmelink


Abs Attack
Fitness
19.00 - 19.15


Spinning
Zaal 2
19.00 - 19.55
Fleur Halters


Circuittraining
Fitness
19.15 - 19.45


Looptraining
19.20 - 20.15
Wouter Prent


Pilates
Zaal 1
19.30 - 20.25
Robert Simmelink


Abs Attack
Fitness
20.00 - 20.15


Boxing Bootcamp
Zaal 1
20.30 - 21.25
Billy de Jongh
Abs Attack
Fitness
18.00 - 18.15


Pilates
Zaal 1
18.30 - 19.25
Berthie Nadorp


Abs Attack
Fitness
19.00 - 19.15


Spinning
Zaal 2
19.00 - 19.55
Ellen Traas


Zumba
Zaal 3
19.25 - 20.20
Ankie Franken


XCORE
Zaal 1
19.30 - 20.15
Santi Bogers


Abs Attack
Fitness
20.00 - 20.15


Kettlebell Training
Fitness
20.15 - 20.45


Easy Flow Yoga
Zaal 4
20.35 - 21.50


Fitgirls
Fitness
21.00 - 21.30
Abs Attack
Fitness
18.00 - 18.15


Circuittraining
Fitness
18.15 - 18.45


Core
| Zaal 1
18.45 - 19.15
Wouter Prent


Abs Attack
Fitness
19.00 - 19.15


Flow Yoga
Zaal 4
19.00 - 20.15
Debby van de Palm


Kettlebell Training
Fitness
19.15 - 19.45


Spinning
Zaal 2
19.15 - 20.10
Fleur Halters


Boxing Bootcamp
Zaal 1
19.20 - 20.15
Wouter Prent


Abs Attack
Fitness
20.00 - 20.15


Zumba
Zaal 3
20.05 - 21.00
Inge de Wijs


Hatha Yoga
Zaal 4
20.20 - 21.35
Chantal Mertens
Abs Attack
Fitness
18.00 - 18.15
Abs Attack
Fitness
18.00 - 18.15
19.00 - 20.00
Abs Attack
Fitness
19.00 - 19.15


XCORE
| Zaal 1
19.30 - 20.15
Elise van de Velden


Spinning
Zaal 2
19.30 - 20.25
Wilma Versluis


Abs Attack
Fitness
20.00 - 20.15


Kettlebell Training
Fitness
20.15 - 20.45
Abs Attack
Fitness
19.00 - 19.15


Boxing Bootcamp
Zaal 1
19.00 - 20.00
Billy de Jongh


Zumba
Zaal 3
19.30 - 20.25
Ankie Franken


Abs Attack
20.00 - 20.15
20.00 - 21.00
21.00 - 22.00
Fitgirls
Fitness
21.10 - 21.55
Klik op de les voor meer info.